Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Fotoage'in sunduğu Fotobiyodinamik Terapi, yenilenme-kırışıklıkları giderme, akne tedavisi, leke tedavisi ve Kırmızı Yuz/Rosasea tedavisi olmak uzere dort alanı kapsıyor. Fotobiyodinamik tedavi ile ilgili bilgi veren Dr. Ozgur Koldaş, dort mevsim uygulanabilen Fotoage terapisinin alışıla gelmiş ışık tedavilerinden farklı olduğunu vurguladı. Koldaş, bu tedavinin işlem sonrası hicbir iz, yara veya kabuklanma goruntusu oluşmadan kişinin yaşamına donmesini sağlayan oldukca konforlu bir uygulama olduğunu belirtti.

  Dr. Ozgur Koldaş, Fotoage Terapi ile klasik girişimsel işlemlerdeki gibi cildin kontrollu de olsa hasarlanmaması sayesinde yaz aylarında da guvenle kullanıldığının altını cizdi. Koldaş; akne, kırışıklık, kırmızı yuz, ve leke sorunlarına urun ve maske ile birlikte cozum sunan Fotoage tedavisinin sağladığı yeniliklerle ilgili ise şunları soyledi: "Bu yeni tedavi yaklaşık 1 saat suruyor. Tedavinin iceriği ve vakamızın durumuna gore işlemler haftada bir olmak kaydıyla 4 - 8 seans arasında planlanıyor. Tamamen ağrısız ve sorunsuz gecen tedavi seansların arasında ve tedavi sonrası hastanın tedavinin iceriğine gore krem kullanması onermekteyiz. Boylelikle hem tedavinin başarısını, hem de sorunun tekrarlanmasının onune gecmiş oluyoruz. Bu tedavinin etkisi 1-3 yıl suruyor. Bu aşamada tedavi sonrası hastanın doktorunun oneri ve uyarılarına uyması, sorunun tekrarlanmaması acısından onem taşıyor. Tum onlemlere rağmen cilt sorunu tekrarlansa bile Fotobiyodinamik Terapi hicbir risk icermeden yeniden uygulanabilir. Bu yeni tedavi prosedurunu kendim de deneyimlediğim icin; etkinliğinden, konforundan ve başarısından emin olarak hastalarıma gonul rahatlığı ile kullanmaktayım.”
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat