Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Kadınların ve erkeklerin daha guzel ve genc gorunmek icin başvurdukları Medikal Estetik alanında 18 yıldır hizmet veren Dr. Seran Gocer Klinik, yeni uygulamalarıyla dikkat cekiyor. Yuzdeki hacim eksiklikleri, kırışıklıklar, goz altı morlukları dahil olmak uzere bu sorunların hepsine cevap olan dolgular şimdide de cene konturunun belirginleştirilmesinde, cenenin guclu ve dikkat cekici bir gorunum kazanmasında uygulanıyor. Hem de ameliyatsız... Dunyadaki estetik trendleri yakından takip eden Dr. Seran Gocer, son gunlerde cok tercih edilen ameliyatsız cene konturu uygulaması hakkında merak edilenleri anlattı.

  Guclu bir cene şekli genclik, canlılık ve cekicilik gostergesi

  Cene Kontur Dolgu uygulamaları ile ilgili olarak Dr. Seran Gocer: "Cenenin geride oluşu, cene hattı cizgisi belirsizliği, asimetri gibi sorunlar pek cok kişinin rahatsız olduğu sorunlardır. Cene bolgesindeki sarkmalar ise hastaların en cok şikayet ettiği noktadır. Cunku yuz ovalinin bozulması ve yuz konturunun değişmesi, kişiyi olduğundan yaşlı ve uzgun gosterir. Cene bolgesi sarkmaları ozellikle marionet dediğimiz 'dudak-cene cizgisi' ile başlar ve cene bolgesindeki hacim kaybından dolayı yuz konturu aşağıya doğru gevşer. Guclu bir cene şekli ve cizgisi, gencliği, canlılığı ve cekiciliği belirleyen en onemli detaydır. Bu yuzden boyun ve cene gorunumuyle ilgili şikayeti olanlar icin yapılacak uygulamalarda oncelikle cene hattını iyileştirmek ile başlanmalıdır. Cunku burası boyun ile yuz arasında bir sınır bolgedir ve sıklıkla cene biraz dışarı cıkarılırsa iyi bir profil elde edilebilir” diye konuştu.

  Deformasyonlu yuzler yeniden bicimlendiriliyor
  Dr. Seran Gocer'in verdiği bilgiye gore; bu profil insan vucudunda ve daha bircok canlıda doğal olarak bulunan bir polisakkarit ve uygun vizkoelastik profil olan, aynı zamanda da doku uzerine minimal baskı yaratan ve kontrollu konumlandırma, dar alanlara kolay enjeksiyon gibi avantajlar sağlayan patentli "resilient” hyaluronik asit iceren dolgular ile yapılıyor. "Minik iğneler ile enjekte edilen dolgu malzemesiyle ceneye hacim verilebilir, cenenin konturları on plana cıkarılabilir, eğer varsa asimetrisi giderilebilir ve cene yuzle uyumlu bir şekle getirilebilir” diyen Dr. Seran Gocer, deformasyonu fazla yuzlerin yeniden bicimlendirilmesi icin ozel olarak tasarlanan Teoxane Laboratuvarlarının geliştirdiği; yuz konturunun yeniden şekillendirilmesi, elmacık kemiği ve cene bolgesine hacim kazandırmak icin ozel olarak geliştirilmiş, yuksek oranda capraz bağlı Ultra Deep, kullanmayı tercih ettiğini belirtti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat