Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Yassı burunlar, geniş ve basık burunlar, kemerli burunlar, sarkık burunlar, carpık burunlar, cok geniş burun deliklerin, kalkık/hokka burunlar, burun kenarlarında tumsek/şiş gorunum, ve daha bir coğu...

  30 saniyede burun estetiğine dikkat

  Estetik Cerrah Op. Dr. Alper Mete Uğurlu, internette dolaşan ve 30 saniyede burun estetiği yaptığı iddia edilen burun kaldırıcı isimli cihaza karşı uyarıyor.
  Tıbbi olmayan bu işlemle ilgili YouTube'da videoların da yayınlandığını, dolayısıyla cihazın daha da populer hale geldiğini belirten Op. Dr. Alper Mete Uğurlu, şu uyarılarda bulunuyor:

  Burnunuz kalıcı şekilde deforme olabilir

  Burun kaldırma cihazını kullanacak olan kişilerin burunları bu cihazın kullanımıyla kalıcı şekilde deforme olabilir. Cihaz burun kıkırdağına baskıyapıyor, burun zarını gerip, yapısını bozuyor ve zarın yapısına baskı uyguluyor. Ayrıca, cihaz burun icindeyken "yerinden cıkınca" ne olacağı konusunda endişe duyuyoruz. Reklamlarda, cihazın yerinden cıkıp geriye gitse de kişinin nefes alıp vermeye devam edebileceği iddia ediliyor.
  Profesyonel destek alın

  Yuzlerinin estetik acıdan gorunumunden mutlu olmayan insanlar, konusunda profesyonel bir doktordan tavsiye almalı. Kişiler eğer burunlarının şekli ve işlevi hakkında endişelere sahipse, bu konuda uzman bir estetik cerraha gorunmelidirler. Doktorunuz size, yaptıracağınız işlemin artıları ve eksileri hakkında gerekli tum bilgileri verecektir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat