Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.067
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.067

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Bir cok kadının cinsel ilişkide ve sonrasında merak ettiği konular arasında partnerinin ilgisiz veya garip davranışlarının nedeni oluyor. Seks sonrası erkekler neden sigara icer ya da neden telefonuna sarılır? Partnerinizin cinsel ilişki sonrası yaptığı hal ve hareketleriyle size bazı mesajlar veriyor olabilir. İşte erkeklerin cinsel ilişki sonrası garip davranışlarının nedenleri elmaelma.com'da!
  Cinsel İlişki Sonrası Telefonla Oynuyorsa...
  Genellikle merak edilen davranışlar arasında yer alan erkeklerin cinsel ilişki sonrası eline telefonu alıyor ve sosyal medyada dolaşıyorsa bu durum sizi onemsemediği icin değil tamamen el alışkanlığı ile alakalıdır.
  Ertesi Gun Gitmediğinizi Gorunce Bozulduysa...
  Muhtemelen karşınızdaki kişi sizi tek gecelik goruyor olabilir. Eğer ki durum buysa hic uzulmeyin arkanıza bakmaya değecek biri olmadığını anlayabilirsiniz.
  Seks Sonrası Sizinle Konuşmuyorsa...
  Eğer ki cinsel birliktelik yaşadığınız kişi sonrasında sizinle konuşmuyor ve bu durum kafanızı karıştırıyorsa muhtemelen karşınızdaki kişi sadece cinsel ilişki odaklı olabilir. Bu da demek oluyor ki duygudan uzak bir birliktelik gecirmiş olabilirsiniz.
  Seni Seviyorum Diyorsa...
  Partnerinizin cinsel ilişki sonrası sizi 'Seni seviyorum' demesi cok romantik olabilir bu da size değer verdiğini gosteriyor. Ancak bu cumleyi partneriniz sadece cinsel ilişki sonrasında soyluyorsa seks icin sizi kullandığını gosteriyor.
  Cinsel İlişki Sonrası Sigara İciyorsa...
  Cinsel ilişki sonrası erkeklerin en garip bulunan davranışlarından biri de seks sonrası sigara icilmesidir. Bu davranışın herhangi bir nedeni yoktur. Genellikle rahatlama ve huzur olarak anlam cıkarılsa da alışkanlıktan ibarettir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.