Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gizemli
  Mesaj
  133
  Konu
  133
  Üye Avatarı

  Mesaj:133

  Konu:133

  Aldığı Beğeni:1
  Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık ili olma özelliği taşıyan Van’da şehir içi toplu ulaşım belediye otobüsü, özel halk otobüsü, minibüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Özellikle son yıllarda Van Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşımda yaptığı düzenlemeler sayesinde otobüs sefer aralıkları azaltılmış ve yeni güzergâhlar eklenerek şehir içi ulaşım büyük ölçüde kolaylaştırılmıştır. Ulaşımda bir diğer yenilik ise “Belvan Kart”tır. Van’da belediye ve özel halk otobüslerinde kullanılabilen elektronik bilet Belvan Kart sistemine kısa süre önce geçilmiştir. Araç içinde para alışverişine son veren Belvan Kart Van’da ulaşım adına oldukça kolaylık sağlamıştır. Otobüs bileti fiyatı tam 1,80 TL, öğrenci bileti fiyatı ise 1,25 TL’dir.
  Van şehir içi otobüs kalkış-varış saatlerini öğrenmek için tıklayınız.
  Van Ferit Melen Havaalanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım
  Van Ferit Melen Havaalanı şehir merkezine yakın olduğu için ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır. 351 numaralı Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs Ferit Melen Havaalanı ve şehir merkezi arasında hizmet vermektedir. Mavi dolmuşlar ile de Ferit Melen Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminal binasının çıkışında bulunan nizamiyenin önünden 30 dakikada bir kalkan mavi dolmuşlar ulaşım için tercih edebileceğiniz diğer bir seçenektir. Terminal binasının önünden kalkan taksilerle de yaklaşık 50 TL’ye Van şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ferit Melen Havaalanı’nda araç kiralama firmaları da hizmet vermektedir. Dilerseniz buradan araç kiralayabilirsiniz.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat