Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gizemli
  Mesaj
  133
  Konu
  133
  Üye Avatarı

  Mesaj:133

  Konu:133

  Aldığı Beğeni:1

  Van’a gitmek içintercih edeceğiniz ulaşım aracı Türkiye’nin hangi şehrinden nasıl gideceğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Doğu Anadolu ya da Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden Van’a gidecekseniz mesafeniz yakın olacağı için özel arabanızı ya da şehirlerarası otobüsü tercih edebilirsiniz. Erzurum - Van arası özel araç ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Diyarbakır - Van arası mesafe ise özel araçla 4 saat 45 dakikadır.
  Van’a Ankara’dan özel aracınızla gitmek isterseniz yol tahmini olarak 15 saat sürmektedir. İstanbul’dan Van’a aracınız ile gitmek isterseniz mesafe yaklaşık 19 saattir. Eğer yolculuğa kış mevsiminde çıkacaksanız yol şartlarını göz önünde bulundurarak kış lastiği ve zincir olmadan yola çıkmamanızı tavsiye ederiz.
  Van’a karayolunun yanı sıra havayolu ve demiryolu ile de ulaşım sağlanabilmektedir. Van Gölü Ekspresi Ankara’dan her salı ve pazar günü hareket ederek yaklaşık 26 saatteTatvan’a ulaşmaktadır. Tatvan’dan otobüs veya feribot ile Van’a ulaşmak mümkündür. Van’a daha hızlı gitmek için şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan Van Ferit Melen Havaalanı’nı tercih edebilirsiniz. Van Gölü kıyısına kurulmuş olan Ferit Melen Havaalanı kurulduğu 1943 yılından bu yana Van ile diğer şehirler arasında önemli bir bağlantıdır. İstanbul’dan Van’a her gün düzenlenen uçak seferleri ile 1 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Yurt dışından Van’a gelmek isteyenler ise İstanbul aktarmalı olarak Van’a uçuş yapabilirler.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat