Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.937
  Konu
  7957
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.937

  Konu:7957

  Aldığı Beğeni:0  Panax Ginseng bitkisinin koku, geleneksel Cin tıbbının bir parcası olarak yuzyıllardır kullanılmaktadır. Geleneksel Cin tıbbı uygulayıcıları ve batılı bitki uzmanları Panax ginsengi, yaygın olarak bir adaptojen olarak ya da fiziksel veya ruhsal strese sağlıklı bir yanıt sağlayan bir bitki olarak tanıtmaktadırlar. Bilimsel calışmalar, Panax ginsengin erkek cinsel uyarıcı olarak kullanımı da dÂhil olmak uzere bircok geleneksel kullanımlarını doğrulamıştır. Ozellikle bir sağlık probleminiz varsa, Panax ginseng veya herhangi diğer şifalı bitkileri kullanmadan once sağlık kuruluşuna danışınız.
  Cinsel Performans

  Geleneksel olarak, geleneksel Cin tıbbı uygulayıcıları Panax ginsengin hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel performansı artırabileceğine inanmışlardır. Birkac calışma, kesin etkilerini araştırmış olmasına rağmen, Maryland Universitesi Tıp Merkezi libido ya da cinsel ilgiyi artırabileceğini iddia etmektedir. Cinsel durtu ile Panax ginseng kesin ilişkisi tam olarak anlaşılamamıştır, ancak vucudun strese uyum sağlamasında etkili olarak, cinsel durtude daha az iniş cıkış olmasını sağladığına inanılmaktadır.
  Ereksiyon Bozukluğu

  Ulusal Sağlık Enstituleri’ne gore, Panax ginseng erektil disfonksiyon veya erkek iktidarsızlık belirtilerini azaltabilmektedir. Panax ginseng kullanan erkekler, daha kolay daha iyi durumda ve daha uzun sureli ereksiyon sağlayabilirler. Bununla birlikte, Ulusal Sağlık Enstituleri, Panax ginsengin yaygın cinsel işlev bozukluğu icin bir tedavi olarak guvenliğini ve etkinliğini belirleyebilmek icin daha iyi dizayn edilmiş calışmaların gerekli olduğunu belirtir.
  Ureme Destek

  Ulusal Sağlık Enstituleri, Panax ginsengin erkeklerde doğurganlığı artırabileceğini ileri surmektedir. Panax ginseng takviyesi alan Erkekler, yuksek sperm sayısına ve artan sperm hareketliliği sahiptirler. Boylece bitki uzmanları sıklıkla, kısırlığa neden olan duşuk sperm sayısına sahip erkekler icin tamamlayıcı bir tedavi seceneği olarak ginsengi onermektedirler. Maryland Universitesi Tıp Merkezi, buna ek olarak ginseng takviyeleri verilen hayvanlarda sperm uretimini artırdığının tecrube edildiğini belirtmiştir. Erkek infertilitesi tedavisinde en etkili dozu belirlemek icin daha fazla calışma ve araştırma gereklidir.
  Erken Boşalma

  Ulusal Sağlık Enstitulerine gore, Panax ginseng iceren bitki kombinasyonları erken boşalma tedavisi icin yardımcı olabilir. Tedavi, genital bolgelere 0.20 gram suspansiyon krem uygulanmasını kapsamaktadır. Eski calışmalar bu tedavi seceneğinin etkinliğini desteklemesine rağmen, hicbir iyi duzenlenmiş testlerde tek başına Panax ginsengin etkileri araştırılmamıştır.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat