Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  OPeNcil
  Mesaj
  109
  Konu
  109
  Üye Avatarı

  Mesaj:109

  Konu:109

  Aldığı Beğeni:0  Memorial Hastanesi Ağız ve Diş Hastalıkları Bölümü Uzmanları, diş hastalıkları tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi:
  Dişleri beyazlatmak artık daha kolay

  Sizin için iki ayrı diş beyazlatma sistemini tek pakette topladık. Office-bleaching ile 1 saat içinde dişlerinizi beyazlatıyor ve home- bleaching ile bu beyazlığın kalıcı olmasını sağlıyoruz. Ağrısız, hızlı ve etkin bir diş beyazlatma için bu fırsattan yararlanmanısı tavsiye ederiz.
  Çocuğumun dişleri düzgün mü?

  Ortodontik bozukluk, çok sık karşılaşılan bir sorundur. Erken dönemde gereken önemler alınmazsa ve tedavi edilmezse ortodontik bozukluklar kişinin yüz gelişimini, beslenmesini, konuşmasını, ağız sağlığını ve diş estetiğini olumsuz yönde etkiler. Çocuğunuzun bu gibi sorunlar yaşamasını önlemek isterseniz, Aralık 2005 - Ocak 2006 boyunca uyguladığımız ücretsiz ortodonti muayenesi kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.
  Ortodondik tedavi için belli bir yaş sınırı var mı?

  Dişleri teller yardımı ile hareket ettirerek düzeltmek, mekanik bir uygulamadır. Bu nedenle yaşınız ne olursa olsun ortodontik tedavi görebilirsiniz. Eğer tellerin görüntünüzü ya da konuşmanızı olumsuz yönde etkileyeceğinden endişe duyuyorsanız, sizi bu konularda rahatlatalım: Diş rengindeki teller ve braketler ile ortodontik tedavi artık estetik olarak da kabul edilir bir tedavi haline geldi. Konuşma konusunda ise kısa bir alışma süresi sonunda normal şekilde konuşacaksınız. Hastanemizde tedavi ettiğimiz ortodonti vakalarımızın %75’inin yetişkin hastalarımız olduğunu belirtmek isteriz.
  Vidalı dişler...

  Biz diş hekimleri implant dişleri çok seviyoruz: ailelerimizin ve meslektaşlarımızın diş eksikliklerini tamamlamak için köprülerden önce implantları düşünüyor ve uyguluyoruz. İmplantlar sayesinde kaybettiğiniz dişinizi tekrar yerine kazanma şansı yakalıyorsunuz. Ağzınızı kaplayan protezlerden kurtulup kendi dişleriniz gibi sabit dişlere sahip olabilirsiniz. İmplant yaptırmak düşündüğünüz gibi zor bir iş değildir. Bir implantın yerleştirilmesi yaklaşık yarım saat sürer ve iyileşme süresinde yaşayacaklarınız diş çekiminden sonra yaşadıklarınızdan farklı değildir. Halk arasında yaygın olan duymuş olabileceğiniz vücudun implantı kabul etmeme konusu ise sadece rivayetten ibarettir. İyi yerleştirilmiş ve bakımı yapılan bir implant size hayat boyu hizmet edecektir.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.