Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.681
  Konu
  4668
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.681

  Konu:4668

  Aldığı Beğeni:0  Ağzımızın ici bakterilerle dolu. Bu nedenle ağız sağlığının onemi cok buyuk. Bakalım ağız sağlığımız nelerle bağlantılıymış.
  Ağzımızın ici bakterilerle dolu. Coğu zararsız. Doğal savunma mekanizması ve gunluk bakım bu yaramazları kontrol altında tutmaya yetiyor. Ancak dikkat şart.
  Cunku en kucuk ihmalde bunlar kontrolden cıkar ve delice bir suratle coğalabilir. Bu gibi durumlarda kacınılmaz sonuc gecikmiyor. Gelsin diş curukleri, dişeti hastalıkları, ağız enfeksiyonları. Burada bitse yine iyi.
  Bağışıklık sistemi kokunden zayıflıyor. Başka hastalıklara kapı aralanıyor. Bakteriler mesela gidip kalp kapakcıklarına yerleşiyor. Sonuc: Kalp romatizması.
  “Madem hasta oldum, o zaman ilac kullanayım” demek de cozum değil. Yan etkisiz ilac mı var? Giden onca para, cekilen acı da cabası.
  Birimizin sağlığı hepimizi ilgilendiriyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.