Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  skirubo
  Yasaklı Üye
  Mesaj
  10
  Konu
  19
  Üye Avatarı

  Mesaj:10

  Konu:19

  Aldığı Beğeni:0  Bir zaman önce her şehir için yeni sohbet bir odası açma fikrimizin ortaya çıkmasından sonra bu insanların çok sevdiği bir özellik olmuş olacak ki farklı illerde yaşayan üyelerimizden birçok istek almaktaydık. Burası için de bizlerden yeni bir sohbet odası kurmamızı isteyen üyelerimiz, sohbet odaları arasında kendi şehirlerinde yaşayan insanlar bulmak konusunda zorluk çekiyorlardı. Bu durum herkesin canını sıktığı için biz de elbette sizzler için hızlı davrandık ve yeniden harika bir sohbet sitesi kurduk. Giren insanlar kendi kültürlerinin içinde olan kişilerle sohbet ettikleri için çok daha rahat davranıyor ve sohbetlerinin ilerlemesinin ardından karşılıklı olarak yüz yüze görüşme bile sağlayabiliyorlar. Bu da herkesin severek kullandığı sitemizin özelliği oluyor.
  Artık internet sohbet dünyasında birçok site sizleri karşılamaktadır. Biz, daha önce hiç yapılmamış bir şekilde yeni bir özelliği sitemize ekledik. Bu özelliklerin en başında her şehre ayrı bir şekilde açılan odaların olması ve insanların kendilerine yakın hissettikleri kişiler ile sohbet etmesiydi. Bunun yanında artık sohbet odaları arasından istediğinize giriş yaparak karşınızdaki insan ile görüntülü konuşma da başlatabileceksiniz. Ücretsiz olarak yararlandığınız bu hizmeti sizlere sunan sohbet sitesi olarak her geçen gün üyelerimiz için daha güzel bir site yapmak için geliştirmelere de devam ediyoruz. Cinsiyet fark etmeksizin binlerce üyemizin arasına girmek ve onlarla hoş bir muhabbetin ardından daha samimi bir şekilde arkadaş olmak için sizleri sitemize davet ediyoruz.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat