Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.834
  Konu
  4821
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.834

  Konu:4821

  Aldığı Beğeni:0  LEVEL Dergisi'nin Mart sayısını satın alan oyun severler tek seferlik kullanım kodu ile aralarında Origin, Uplay, Steam oyunlarının yanı sıra League of Legends, PUBG, Zula gibi populer oyunlar ile Apple iTunes, Google hediye kartı, Steam cuzdan gibi urunlerde tek kullanımlık ozel bir indirime hak kazanıyor.
  Oyunfor.com'a uye girişi yapın.Satın almak istediğiniz urunu sepete ekleyin.Sepet sayfasında sağ altta yer alan "Hediye Kodu Gir" alanına LEVEL Dergisi Mart sayısında bulabileceğiniz ozel kodu girin.
  İndirim kodları hangi urunlerde gecerli?

  LEVEL okuyucuların ozel kampanya, Oyunfor'daki tum iceriklerde %20'ye kadar indirim sağlıyor. HÂlihazırda indirimli urunler LEVEL okuyucularına ozel kod kullanıldığında ek indirim ile satın alınabiliyor. Kucuk bir ipucu: FIFA 2020'deki indirim ile 147,20 TL'ye oyunu satın almak mumkun. Bu fiyat, bugune kadar Turkiye'deki en duşuk FIFA 2020 fiyatı.
  Tum indirim oranları:

  League of Legends pin'lerinde %15, Fifa 2020, Battlefield 5, Anthem, Sims ve tum Origin oyunlarında %20, Uplay Rainbow Six Siege, Assassin's Creed, Watchdogs ve tum Uplay oyunlarında %20, PUBG, Resident Evil serisi, Darksiders ve tum diğer Steam oyunlarında %20, PUBG Lite %8, Zula %8, Point Blank %8, PUBGM %3, Bethesda oyunlarında %20, Roblox %5, Nintedo oyunlarında %5, Razer hediye kartı %3, Google hediye kartı %2, Apple iTunes hediye kartı %2, Steam Cuzdan %5.
  İndirim kullanım koşulları ve gecerlilik tarihi

  LEVEL Dergisi'ndeki ozel Oyunfor.com indirim kodları, 31 Mart 2020 tarihine kadar gecerlidir ve her kod bir kez kullanılabilir.
  Onceki HaberEverest'in Yarısı Boyutundaki Dev Asteroid, Dunyaya Yaklaşıyor Sonraki HaberMotorola Edge Plus Ekranı ve Kameraları Sızdı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.