Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  İlk olarak 2019 yılında duzenlenen OPPO INNO DAY, şirketin, geleceğin teknolojilerinin olanaklarını keşfederken ongorulerini paylaştığı bir etkinlik olarak dikkat cekiyor. Gectiğimiz yıl 'akıllı bağlantı' fikrine odaklanan OPPO, bu yıl ikinci kez gercekleştireceği etkinlikte 'deneyim interneti' konusuna yoğunlaştı. OPPO, akıllı bağlantının sadece temel olduğuna inanırken, 'deneyim interneti'nin gelecek olacağına inanıyor.
  Hızlı şarj, 5G teknolojisi, goruntuleme ve yazılım optimizasyonu alanlarındaki dikkat cekici başarılarının yanı sıra akıllı saat, 5G techizatları (CPE) ve sanal gerceklik gozlukleri de dahil olmak uzere bircok teknolojinin daha once tanıtıldığı INNO DAY 2020'de bu yıl daha da yenilikci teknolojiler sergilenecek.
  OPPO Kurucusu & CEO'su Tony Chen ile OPPO Başkan Yardımcısı & Araştırma Enstitusu Başkanı Levin Liu, şirketin onumuzdeki doneme yonelik teknoloji vizyonu ve iş felsefesiyle ilgili guncellemeleri paylaşmak ve uc konsept urunu acıklamak icin etkinliğe ev sahipliği yapacak.
  17 Kasım'da gercekleşecek olan OPPO INNO DAY 2020 hakkında daha fazla bilgi icin https://events.oppo.com/en/innoday2020/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat