Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Nokia telefonların ureticisi HMD Global, Android 10 gucellemesiyle ilgili planlarını gecen sene ağustosta duyurmuştu. Firma, buyuk Android guncellemelerini zamanında yayınlama sozunu tutacağını soyluyor. Ancak firma, Corona virusu salgını nedeniyle yol haritasında bazı değişiklikler de yaptı.
  Nokia 9.2 Gorundu! Nokia Yeni Telefonuyla Kamera Şovu Yapacak!Nokia 9 Pureview'dan sonra gelecek olan Nokia 9 Buna gore guncellemeyi 2020'nin ilk ceyreğinin başında alması beklenen Nokia 2.2 Plus gibi cihazlar, guncellemeye muhtemelen birkac ay gec kavuşacaklar. Nokia 3.1 Plus, 3.2 ve 4.2'nin guncelleme tarihleri de ilk ceyreğin sonuna ertelendi. Nokia 1 Plus ve Nokia 5.1 Plus'ın guncellemeyi alacağı tarih, 2020'nin ikinci ceyreği olarak "guncellendi".
  Bu Arkadaşlık Uygulamaları Verilerinizi PaylaşıyorCeşitli arkadaşlık uygulamalarının, kullanıcılarının kişisel bilgilerini reklam amacıyla haberleri olmadan ucuncu taraflarla paylaştığını ortaya cıkardı The Nokia 6.1, 6.1 Plus ve 7 Plus, işletim sistemi guncellemelerini bu senenin başlarında almışlardı. Guncellemeler birkac ay gecikecek olsa da HMD Global'in ust duzey yoneticilerinden Juho Sarvikas, Android 10'u tum modellerine en hızlı getiren şirketlerden biri olmayı amacladıklarını soyluyor.
  HMD, daha once bazı telefonları icin guvenlik guncellemelerini bir sene daha sunacağını soylemişti. Yeni cihazlar konusuna gelirsek, firmanın Nokia 5.2'yi 19 Mart'ta Londra'da tanıtması bekleniyor.
  Onceki HaberOkullar tatil edildi: İlk, orta, liseler bir hafta, universiteler 3 hafta Sonraki HaberApple, Samsung ve Xiaomi'ye Fark Attı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.