Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.834
  Konu
  4821
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.834

  Konu:4821

  Aldığı Beğeni:0  Akıllı telefonlarda yeni trend "waterfall" olarak da isimlendirilen şelale ekran tasarımı. Onumuzdeki donemd tanıtılacak yeni ust duzey akıllı telefonlarda sıkca goreceğimiz bu ekran tasarımını Motorola da yeni amirali Edge Plus modelinde benimseyecek. Motorola Edge Plus render goruntuleri bunu acıkca ortaya koyuyor.
  OnLeaks ve Pricebaba tarafından sızdırılan goruntulere gore, Motorola Edge Plus'ta ekran kenarlara doğru fazlasıyla kavisli yapıda olacak. Boylece şelale ekran trendini takip edecek olan Motorola Edge+, ote yandan goruntulere gore 3'lu kamera setine sahip olacak.
  Telefonda dikakti ceken diğer detaylar arasında ise, ust kenarda 3.5 mm kulaklık girişinin yer alacağı olurken, Edge Plus hakkında bilinen diğer ozellikler arasında ise, telefonun Snapdragon 865 işlemciden guc sağlayacağı, 12 GB RAM icereceği ve 5000 mAh kapasiteli bir batarya bulunduracağı oluyor.
  Peki, Motorola Edge Plus ne zaman tanıtılacak?
  Aslında Motorola Edge Plus'ın ertelenen MWC 2020 etkinliğinde tanıtılması bekleniyordu. Fakat MWC 2020 iptal edilmesiyle beraber, telefonun da tanıtımı gecikti. Şu an icin Motorola Edge Plus'ın tanıtımına ilişkin net bir bilgi bulunmuyor.
  Onceki HaberOyunfor.com ve LEVEL İş Birliği ile Oyunculara Buyuk İndirim Kampanyası!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.