Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.834
  Konu
  4821
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.834

  Konu:4821

  Aldığı Beğeni:0  iPhone 7 icin geliştirilen bir jailbreak, telefonda Android calıştırmaya izin veriyor. Yani sonunda iPhone ile gelen işletim sistemi dışındaki bir işletim sistemi calıştırmanız mumkun.
  Project Sandcastle adıyla yayınlanan proje, beta aşamasında ve dikkat edilmesi gereken bazı noktaları var. Jailbreak şu an sadece iPhone 7, iPhone 7 Plus ve en son iPod Touch ile calışıyor ve yuklendiğinde bazı bileşenler calışmıyor. Jailbreak icerisinde GPU, kamera, ses, hucresel bağlantı, Bluetooth desteği bulunmuyor.
  Coğu ozellik calışmasa da iPhone'da Android'in calıştırılmış olması buyuk bir başarı. Project Sandcastle, kurucularının yaklaşık 10 sene once ilk iPhone'da Android calıştırdığını da iddia ediyor.
  Bahsettiğimiz eksiklerden dolayı Project Sandcastle'ı gunluk telefonunuzda denemenizi elbette onermiyoruz. Risk almak ve Android'i iPhone 7'de denemek isteyenler, buradan başlayabilirler.
  Onceki Haberİşte Dunyanın En Hızlı Veri Platformu! Sonraki HaberGalaxy S20 Ultra'yı da Paramparca Ettiler!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.