Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.834
  Konu
  4821
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.834

  Konu:4821

  Aldığı Beğeni:0  Microsoft, kendi bunyesinde geliştirdiği antivirus yazılımı Defender'ı iOS ve Android'e getireceğini duyurdu. Firma, yeni mobil uygulama hakkındaki ayrıntılardan ise bahsetmedi.
  Microsoft Defender ATP (Gelişmiş Tehdit Koruması), Apple'ın masaustu işletim sistemi macOS'ta bir suredir kullanılabiliyor. Şimdi ise herkese acık on izleme surumu, Linux'a geliyor. Microsoft, Linux desteğinin uzun zamandır istendiğini, artık bu yeniliği test edebileceğinizi soyluyor.
  Defender'ın Windows'tan farklı bir yapıya sahip olan Android ve iOS'ta ne yapacağı ise henuz bilinmiyor. Oldukca kısıtlı bir platform olan iOS'ta Defender'ın işlevleri, Outlook gibi Microsoft hizmetlerini kullanmanıza bağlı olabilir. Bu durumda Defender, olta saldırısı koruması gibi işlevler sunabilir.
  Bu gelişmeler, yazılım devinin Microsoft 365 stratejisinin bir parcası. Firma, Microsoft hizmetlerini sadece kendi platformlarında değil, her yerde kullanabilmenizi istiyor. Bunlara macOS, Linux, Android ve iOS gibi rakip platformların dahil olduğu oldukca acık.
  Onceki Haber"Avustralya diye bir yer yok!" Bazı insanların reddettiği 5 bilimsel gercek Sonraki HaberHuawei P40 ve P40 Pro İcin 5G Surprizi!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.