Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  İstanbul ve Ankara'da hizmet veren, hızlı, kolay ve guvenli yolculuk uygulaması BiTaksi, lokasyon ve push altyapısını Huawei Mobil Servisler ile uyumlu hale getirerek AppGallery'deki yerini aldı. Gelen surucunun ismini, resmini, puanını, taksinin plakasını ve cağırılan konuma kac dakikada varacağını gosteren uygulamada, taksinin gelişi de haritadan izlenebiliyor. Yolcular, varış noktası secerek yol tarifi yapmalarına gerek kalmadan diledikleri yere ulaşabilirken, 'Yolculuğumu Paylaş' ozelliği ile yakınlarıyla taksi yolculuklarını anlık olarak paylaşabiliyorlar. BiTaksi kullanıcıları, nakit odemeye ek, kartlarını uygulamaya bir defaya mahsus kaydederek, butun yolculuklarında online olarak odeme yapabiliyorlar. BiTaksi'de ayrıca gorme ve işitme engelli yolcular, evcil hayvan sahibi olan kullanıcılar icin de secenekler bulunuyor.
  İş birliğine ozel 10 bin adet indirim kodu 'Hediye Carkı'nda!

  BiTaksi'nin App Gallery'de Huawei kullanıcıları ile buluşmasının ardından kullanıcılar BiTaksi'ye ozel indirim kodu kazanma şansı yakalayacak. 30 TL değerinde 10 bin adet indirim kodu, 2 Kasım'dan itibaren App Gallery'deki 'Hediye Carkı'nda yerini alacak.
  AppGallery, kullanıcıların hassas verilerini ve gizliliğini korumak icin en ust duzeyde doğrulama uyguluyor. Biyometrik veriler gibi kişisel olarak duyarlı bilgiler asla HUAWEI cihazının dışında işlenmiyor ve kullanıcıya kişisel verileri uzerinde tam kontrol sağlanıyor. EMUI, kullanıcıların uygulamaların izinleri uzerinde kontrol sahibi olmasını sağlıyor. Daha da onemlisi, tum kullanıcı verileri anonimleştiriliyor ve her kullanıcının bolgesine karşılık gelen sunucularda yerel olarak depolanıyor.
  Huawei, Turkiye'ye ozel lokal uygulamaları hızla resmi uygulama mağazasına katarak tum kullanıcılar icin benzersiz bir kullanım deneyimi yaratmayı surduruyor. HUAWEI hem populer kuresel uygulamalar hem de kullanıcıların sevdiği kaliteli yerelleştirilmiş uygulamalar da dahil olmak uzere, kullanıcılarının dijital yaşam tarzının temelini oluşturan en iyi uygulamaların HMS'e dahil edilme surecini hızlandırmak icin surekli calışıyor. HUAWEI AppGallery, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimi ile arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını iceren 18 kategoride uygulamaları bolumlere ayırıyor. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken uygulama adını 'İstek Listesine' gondermek. Bu uygulama AppGallery'de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.
  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat