Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Android 11'in ilk geliştirici on izleme surumu, Google tarafından beklediğimizden biraz daha erken yayınlanmıştı. Firma bu sırada yeni surumle gelecek geliştirmeleri de duyurdu, ancak işletim sistemini kullananlar, yeni keşifler yapmaya devam ediyorlar.
  Reddit kullanıcısı jotafett tarafından bulunan geliştirme, kablosuz şarj işlevinde bulunuyor. Telefonu bir şarj yuzeyine koyduğunuzda cihazı doğru yere koymazsanız, artık bununla ilgili bir uyarı goreceksiniz. Bu, muhtemelen telefonun bir miktar elektrik akımı aldığı ancak bunun pili şarj edecek duzeyde olmadığı anlamına geliyor. Bu tur bir uyarı, şarj olduğunu sandığınız telefonunuzu pili bitmiş olarak bulmanız gibi kotu surprizlerin onune gecebilir.
  Android 11'de video kaydederken bildirimleri gizleme, dahili ekran kaydedicisi gibi başka geliştirmelere de rastlanmıştı. Bununla birlikte ekran kaydedicisinin Android 10'un on izleme surumlerinde de bulunduğunu ve daha sonra kaldırıldığını soyleyelim.
  Android'in resmi olarak yayınlanması, genellikle yaz sonuna doğru gercekleşiyor. Ancak on izleme beklenenden erken geldiğinden, bu sene bir değişiklik olabilir.
  Onceki HaberDeath Stranding'in PC Surumu Ne Zaman Gelecek? İşte Beklenen Tarih!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.