Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  Galaxy Note 20 serisinin tanıtılmasından sonra tum gozler, Samsung'un sıradaki amiral gemisi telefonlarına, yani Galaxy S21 serisine cevrilmiş durumda. Şimdiye kadar Galaxy S21 serisi ile ilgili pak cok soylenti ortaya atıldı. Bu soylentiler arasında, telefonların oldukca buyuk bir cıkıntı icerisine geliştirilmiş bir kamera sistemine sahip olacağı ve kutudan kablolu kulaklık yerine kablosuz Galaxy Buds'ın cıkacağı da bulunuyordu. Şimdiyse, serinin ust modeli olması beklenen Galaxy S21 Ultra icin heyecan verici bir iddia daha geldi.
  Genellikle doğru cıkan iddiaları ile tanınan Ice universe hesabı, Twitter uzerinden, Galaxy S21 Ultra'nın S Pen desteği ile geleceğini iddia etti. Hatta bu iddiasını, "%100 onaylanmış" diyerek de destekledi.
  Yes, I can 100% confirm that S21 Ultra supports S Pen
  — Ice universe (@UniverseIce) November 12, 2020 Galaxy Note Serisi İcin Yolun Sonu mu?

  Bu iddia, doğal olarak, Galaxy Note serisinin geleceğinin tartışılmasına yol acıyor. Buyuk ekranlı bir Galaxy S cihazında S Pen'in bulunması, Galaxy Note telefonların gerekliliğini sorulatan bir gelişme olacaktır. Tabii ki şimdiden Samsung'un gelecek planları hakkında net konuşmak mumkun değil. Muhtemelen 2021'in hemen başında tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisi ile birlikte, pek cok soru da cevabını bulacaktır.
  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat