Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.834
  Konu
  4821
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.834

  Konu:4821

  Aldığı Beğeni:0  Kuresel teknoloji pazarının onde gelen analist şirketlerinden Canalys'in yeni acıkladığı veriler, Xiaomi'nin Android akıllı telefon pazarındaki buyuk başarısını ve guclu konumunu bir kez daha gozler onune seriyor. Xiaomi'nin iki onemli modeli Redmi Note 8 ve Redmi Note 7 Canalys'in acıkladığı verilerde kuresel pazarda ust sıralarda yer alıyor.
  Canaly's raporuna gore Xiaomi acısından one cıkan carpıcı veriler şu şekilde:
  Canalys'e gore 2019'un 4. ceyreğinde Global Top Smartphones listesinin ilk sırasında en cok satan Android telefon olarak Redmi Note 8 yer alıyor. Xiaomi'nin bir diğer modeli olan Redmi Note 7 de Global Top 10 Smartphones listesine girme başarısı gosterdi. Canalys'in verilerine gore Xiaomi ayrıca ilk 10 arasına giren tek Cin'li uretici olma konumunda bulunuyor. Redmi 8'in başarısının ardında ustun ozellikleri yatıyor

  Xiaomi, Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro'yu gectiğimiz sene Ağustos ayında lanse etti. Redmi Note 8 Pro, şirketin Samsung GW1 sensorunu kullanan ilk 64 megapiksel kameralı akıllı telefonu olma ozelliği taşıyor. Cihaz aynı zamanda en yeni MediaTek® Helio ™ Gg0T yonga setini kullanıyor. Redmi Note 8 ise 48MP dort kameranın yanı sıra 18W hızlı şarj ozelliği sunarken, Redmi Note ailesinin en guclu ses sistemini kullanıyor.
  Canalys'in raporunun yanı sıra Xiaomi'nin kuresel başarısını gosteren araştırmalar yayınlanmaya devam ediyor. Bir kac gun once Clarivate Analytics Plc tarafından yayınlanan Derwebt Top 100 Global Investors rapora gore, Xiaomi Cin anakarasında gosterilen uc şirketten biri olarak listede yer alıyor.
  Onceki HaberDinlenmekten Korkanlar İcin Ozel "Bileklik Jammer" Sonraki HaberPahalı Araba Kullananlarla İlgili Şaşırtıcı Araştırma!
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.