Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  mehmetdugu
  Mesaj
  8
  Konu
  8
  Üye Avatarı

  Mesaj:8

  Konu:8

  Aldığı Beğeni:0  Sitenin Adı : Ağaç Feneri Modeli
  Sitenin Adresi : https://lumens.com.tr/
  Sitenin İçeriği : Yaşamı Kolaylaştıran Çözümler
  Sitenin Kodlandığı Dil : PHP
  Sitenin Açılış Tarihi : 2021
  Site Hakkında Genel Açıklama :

  Ağaç feneri son zamanlarda hemen her mekânda kullanılmaya başlandı. İnsanların zevkli bir şekilde ışıklandırılmış bir mekânı tercih etmesi, işletme sahiplerinin farklı konseptleri aramasına sebep oldu. Bazı işletme sahipleri, işletmelerinin içini ışık cümbüşüne boğarken, akıllı işletme sahipleri ise müşterinin dışardan geleceğini bilerek işletme dışındaki ağaçları ışıklandırarak dikkat çekmeyi başardı.

  Neden Ağaç Feneri Tercih Edilmeli?
  İşletmelere keyifli bir konsept sunan ağaç feneri aynı zamanda işletmenin dışardan onlarca işletme arasından fark edilmesini sağlıyor. İşte ağaç feneri tercih eden işletmeler;
  • Eğlence mekânları
  • Cadde üstü dükkânı bulunan işletmeler
  • Açık hava kır düğünleri
  • Özel günlerde cadde ve sokakları süslemek isteyen yerel yönetimler

  Ağaç Işıklandırma
  Ağaç fenerleri plastik dış yapısı ve kullandığı ledler ile hem güvenli hem de ekonomiktir. Plastik ışık geçiren özel yapısı sayesinde dilediğiniz renklerde ağaç fenerleri tercih edilebilir. Ağaç feneri 220 Volt elektrik ile çalışır. E27 standart su geçirmez duy sistemi sayesinde güvenilirdir. Bunun yanı sıra ampul seçimi tamamen alıcının tercihine bırakılmıştır.

  Toptan Ağaç Feneri Nereden Alınır?
  Ağaç fenerleri tek tek satılabileceği gibi 5'li, 10'lu ve 15'li paketler halinde satın alınabilir. Normal şartlarda orta büyüklükteki bir ağaç ışıklandırma için yaklaşık 15 adet ağaç feneri idealdir. Dileyen daha az veya daha fazla da yapabilir, bu tamamen işletmenin tercihidir. Kimi işletmeler, bir ağaca 15 tane uygularken, bir başkası 30 tane ekleyebilir. Toptan ağaç feneri alımları tekli alımlara göre daha avantajlı olduğundan tercih edilebilir. Bu görünürlük ve fark edilme seviyesini arttıracaktır.
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat