Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.403
  Konu
  7416
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.403

  Konu:7416

  Aldığı Beğeni:0  Akıllı hidrofilik implantlar, ozel bir solusyon icinde saklanır. İmplant yapılacağı sırada bu solusyondan cıkartılır ve ceneye yerleştirilir. Bu implantlar, bu solusyon sayesinde kandaki iyileşme hucrelerini etrafına toplar. Bu da implantın etrafında cok sağlam, implantı tamamen sıkı tutan bir kemik oluşmasını sağlar.

  Daha guclu ısırın

  Diş tedavilerinde implant uygulaması giderek yaygınlaşırken bu alanda kullanıma giren "suyu seven” hidrofilik yuzeyli implant tedavilerinin başarı grafiği artmaktadır. Akıllı hidrofilik implant uygulamalarında iyileşme sureci vucuda yerleştirildiği andan itibaren başlar ve uc haftada kendi dişinizden bile guclu ve sağlam dişlere sahip olabilirsiniz.

  Hızlı tedavi avantajı

  Hidrofilik implantlar ile implant başarısı artmaktadır ve implant uygulaması sonrası bekleme sureniz uc haftaya kadar inmektedir. Bu da yeni dişlerinize daha hızlı kavuşma avantajı sağlar. Klasik tedavide bekleme suresi 3 ila 6 ay arasında değişmektedir.
  Dt.Kokdemir, "Hidrofilik implantlar ile aynı seansta diş kaplamaları yapılabilir ve bu yontem sayesinde tek seansta sağlam, guclu ve yeni dişlerle sağlıkla gulumseyebilirsiniz" dedi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.