Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  8.063
  Konu
  8083
  Üye Avatarı

  Mesaj:8.063

  Konu:8083

  Aldığı Beğeni:0  Sami Aksu Guldurmeye devam ediyor. Oyuncu, Sefirin Kızı dizisinde Necdet karakterine hayat vermekte. Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyurek ile Neslihan Atagul başrollerde yer alıyor. Dizide onemli bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Sadece ulkemizde değil yurt dışında da buyuk ilgi goren Sefirin Kızı dizisinde her karakter icin dikkat ceken oyuncular secildi.
  Peki Necdet Kimdir?
  Necdet hayatı boyunca koyunun dışına cıkmamış yol yordam bilmeyen, cahil patavatsız horoz gibi
  diklenen ama korkağın onde gideni bir adamdır. Hayatı boyunca sırtını ailesine yaslamış ve yaslamaya devam eden tembel, cıkarcı ve bencildir. Koy minibus şoforudur altındaki minibusu bile el ailesine ait bir kac tarlayı sattırarak almıştır. Rahmetli babası da pek sevilmezmiş koyde. Annesi koyde sidikli Atike olarak anılır ve bu aile hic sevilmez genel olarak. Necdet’in şu andaki en buyuk umudu Efeoğullarına gelin giden kardeşi Menekşe’dir, ama Nare’nin duğun gunu donmesiyle her şey alt ust olur Menekşe’nin saadeti Necdet’in umutları, hayalleri suya duşer.
  Sami Aksu Kimdir?

  21 EKİM 1988 Doğumlu İstanbul doğumludur. 31 yaşında 177 cm boyunda ve boy 98 kilo ağırlığındadır.Anadolu universitesi Radio televizyon mezunu olan Sami Aksu 2005 yılında ‘Ali Kundilli’ filmi ile izleyicinin beğenisini topladı. Daha sonra ‘Altınsoylar’ dizisinde yer alan oyuncu 2019 yılında Nerdesin Birader , Babamın ceketi ,Olumlu dunya Hababam sınıfı filminde yer almıştır.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.