Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  8.063
  Konu
  8083
  Üye Avatarı

  Mesaj:8.063

  Konu:8083

  Aldığı Beğeni:0  Seckin Ozdemir, 25 Ağustos 1981 doğumludur. 2008 yılından bu yana da ekranlarda boy gostermektedir.2008 yılında ilk dizisi Yaban Gulu oldu. Ardından Ozge Ozpirincci ile Al Yazmalım dizisinde başrolde yer aldı. Asıl tanınması Muhteşem Yuzyıl dizisindeki Leo karakteriyle gercekleşti.
  Bir Aşk Hikayesi dizisindeki Korkut Ali karakteri uzun yıllardır akıllardan cıkmayan bir rol oldu. Sonrasında ise Gunahkar dizisinde Ali Yusuf, Racon dizisinde Adnan Korhan, Acı Aşk dizisinde Bulut Ocak karakterlerine hayat verdi. Kiralık Aşk’a sonradan katıldı, 13 bolumde Pamir karakterine hayat verdi.2017 yılından sonra ise başrolunde yer aldığı 3 dizide de şanssızlıklar yakasını bırakmadı.
  Ateş Boceği dizisinde Barış, Tehlikeli Karım dizisinde Alper ve Can Kırıkları dizisinde de Aslan karakterlerini canlandırdı. Ancak bu 3 dizisi de beklentilerin altında kaldı,reyting sorunları nedeniyle ekrana erken veda etti.

  Ciddi bir hayran kitlesi bulunan oyuncu, instagram hesabında 2 milyondan fazla takipciye sahip. Ununu ulkemiz sınırları dışına taşırmayı başardı. Ancak daha gidecek cok yolu var.
  Kariyer basamaklarını sağlam cıkabilmesi icin de son 3 dizisinde yaşadığı şanssızlıklardan kurtulması ve uzun sureli olabilecek, yurt dışında yayınlanabilecek kalitede bir yapımda yer alması gerekiyor.
  Seckin Ozdemir’in onune boyle bir fırsat geldi. Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Sevgili Gecmiş dizisinde başrolde yer alacak.
  Emre Kınay, Ece Uslu, Sevda Erginci, Melis Sezen ve Burak Yamanturk ile aynı kadroda bulunuyor.

  Seckin Ozdemir icin Sevgili Gecmiş dizisinin bir donem noktası olması olası…
  Şayet dizi beklentilerin uzerine cıkar ve yeni sezonun yıldızlarından olur ise, bu en cok da Seckin Ozdemir’in aradığı fırsata kavuşmasını ve kariyerinde yukselişe devam etmesini sağlayacak.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.