Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  8.063
  Konu
  8083
  Üye Avatarı

  Mesaj:8.063

  Konu:8083

  Aldığı Beğeni:0
  2016 yılında İşte Benim Stilim programıyla unlenen Nil Karataş'ın hayatı merak konusu oldu. Bugun Alişan ve Demet Akalın'ın programına katılacak olan Nil Karataş araştırılmaya başladı. Peki Nil Karataş evli mi, yaşı kac?

  Abone ol Nil Karataş bir cok televizyon programında yer almış, en son ise İşte Benim Stilim adlı yarışma programında 16 kişi ile yer almıştır. Merak edilen Nil Karataş kimdir, kac yaşında, nereli gibi soruların yanıtları haberimizde. Stili dışında keman calışı ile de gundeme oturan Nil Karataş Kimdir?
  Nil Karataş kimdir: Nil karataş, 1984 yılında İzmir’de doğdu. Konservatuardan keman ve piyano bolumunden mezun olan Nil Karataş, Ajda Pekkan ve Emel Muftuoğlu gibi sanatcılara back vokallik yapmıştır.

  İlk olarak “Yemekteyiz” programı ile tanıdığımız Nil Karataş, bu programdaki polemikleri ve kemanıyla Turk halkının beğenisini kazanmayı başarmıştı.
  Daha sonra Nil Karataş, “O Ses Turkiye” yarışmasına da katılarak buyuk bir başarı yakalamış ve Turk halkının zihninde yer etmiştir.

  Katıldığı iki yarışma programı ile televizyon izleyicisi tarafından fark edilmeye ve tanınmaya başlayan Nil Karataş, keman calmayı cok seviyor. Katıldığı yarıma programlarının ardından ciddi bir başarı elde eden Karataş, “Muhur” isimli albumunu cıkararak iyi bir cıkış yakaladı.
  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.