Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  Konyalım şarkısı ile bir doneme damga vuran Nadide Sultan evlendi cocuk sahibi oldu ve sahnelere ara verdi. Hayatı merak edilen Nadide Sultan 43 yaşında ve aslen Konyalı. 2014 yılında Hakan Yonat ile evlenen Nadide Sultan'ın 2 sene once anne oldu Kaan adında bir oğlu oldu.

  Abone ol Nadide Sultan Konyalım şarkısı ile bir doneme adını yazdırtı. Daha sonra sahne hayatına bir donem ara veren Nadide Sultan unlu film ve reklam yonetmeni Hakan Yonat ile 2014 yılında evlenmişti. Şimdilerde anne olan Nadide Sultan'ın Kaan adında bir oğlu var. 43 yaşında olan Nadide Sultan aslen Konyalı.
  Nadide Sultan ve eşi araştırılan isimler arasında bulunuyorlar. 15 Kasım 1976 tarihinde İstanbul'da dunyaya gelen Nadide Sultan aslen Konyalıdır. Konyalım şarkısı ile hafızalara kazınan unlu isim 2011 yılında İstanbul Teknik Universitesi Turk Muziği Ses Eğitimi bolumunden mezun oldu. Unlu reklam ve film yonetmeni Hakan Yonat ile Nadide Sultan’ın Kaan isimli bir oğlu bulunuyor.

  Nadide Sultan kimdir: Aslen Konyalı olan Nadide Sultan, 15 Kasım 1976 tarihinde İstanbul'da dunyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini sırasıyla İdealtepe İlkokulu, Fenerbahce Ortaokulu ve Lisesinde tamamlayan Nadide Sultan, o yıllarda muzikle ic iceydi.

  Liseden sonra kurdukları muzik grubu ile, değişik mekanlarda vokal ve solistlik yaptı. Emel Sayın, Altay, Coşkun Sabah ve Fatih Urek'e de vokal yapmıştır. Bugune kadar yedi albumu bulunan sanatcı ayrıca 2001 yapımı Cifte Bela dizisinde oynadı, bu dizide Ayşe Tolga ile başrolu ustlendi. TGRTde yayınlanan Anadolu Magazin ve Kanal 1'de yayınlanan Renkli Bir Gece programlarının sunuculuğunu ustlendi. 2009 yılından itibaren, yarım bırakmış olduğu universite eğitimine geri donen sanatcı, 2011 yılında İstanbul Teknik Universitesi Turk Muziği Ses Eğitimi bolumunden mezun oldu.
  2012 yılında TMC etiketiyle Hayat Aşktan Albumunu yayınladı. Bu albumde Nadide sade bir bicimde ve akustik bir sound ile sevenleriyle buluştu. Eğitiminede devam eden Nadide son olarak masterını Halic Universitesi Turk Musikisi bolumunden 2014 yılında tamamlamış ve şu anda Halic Universitesinde Turk Muziği bolumunde doktora yapmaktadır. Gectigimiz yıl bestesi kendisine ait digital single calışması Anlayan Anlar'ı dinleyenlerine buluşturan sanatcı, 2014 yılında ikinci single calışması "Vazgec Kalbim"i ve son olarak 2016 yılında ucuncu single calışması "Kalbimin Sahibi"ni muzik severlere sundu. Nadide Sultan, uc yıldır birlikte olduğu unlu reklam ve film yonetmeni Hakan Yonat ile 16 Ağustos 2014 tarihinde nikah masasına oturdu.
  Unlu reklam ve film yonetmeni Hakan Yonat ile Nadide Sultan’ın bu evlilikten Kaan isimli bir oğlu vardır.
  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat