Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  8.063
  Konu
  8083
  Üye Avatarı

  Mesaj:8.063

  Konu:8083

  Aldığı Beğeni:0  Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvul ve Efe İrvul’un ustlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Kose, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gulen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Ozak, Işıl Dayıoğlu, Bulent Bilgic, Berke Usdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkok, Gozde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’un yer aldığı Guvercin’in oykusu Gaziantep’te geciyor.
  Zuluf ve Kenan’ın masalsı aşkı hikayesi. Zeugma’nın gizemli “Cingene Kızı” hikayesi; Guvercin dizisinde Zuluf (Almila Ada) ve Kenan (Mehmet Ali Nuroğlu) aşkında yeniden vucut bulacak. Yonetmen koltuğunda Altan Donmez’in oturduğu dizinin senaryosunu Halil Ozer kaleme alıyor.
  KASIM KİMDİR? Osman Albayrak
  Bedir’in erkek kardeşi, Zuluf ve Muslum’un amcalarıdır. Para hırsı olan, guce ve iktidara sahip olmayı seven bir adamdır. Şehirde fıstık ticareti işiyle uğraşmaktadır. Karısı Emel’e takıntılı derecede duşkundur. Ancak zengin olursa kendisiyle evleneceğini soyleyen Emel icin, gecmişte her şeyi goze alarak bir takım işlere girişmiştir.
  Olayların gidişatını hep onceden planlamak isteyen, işlerin kontrolu dışında gelişmesine tahammul edemeyen biridir. Muslum’un neden olduğu olaylar Kasım’ın da hayatını ve kontrol planlarını zorlaştıracaktır.

  Guvercin Dizisi Konusu:
  Zuluf, kuş ucmaz kervan gecmez, dağların doruklarında kor bir kuyuda olumu beklemektedir. Bir cingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zuluf, atıldığı bu kuyudan genc bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına cıkan Kenan’ın kim olduğunu oğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar.
  Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam guneşinin kızıllığı altında, guzelliğiyle dillere destan Zuluf’u gorur kuyudan cıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı cozulur, yer ve gok alt – ust olur.
  On beş yıl once işlenen cinayet yuzunden etrafa sacılan kan, o gunden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gun aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.