Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  8.063
  Konu
  8083
  Üye Avatarı

  Mesaj:8.063

  Konu:8083

  Aldığı Beğeni:0  Kanal D ekranında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Serkay Tutuncu’nun canlandırdığı Volkan Cekerek karakterini daha yakından tanıyalım… Videoda Volkan karakterinin detaylarını bulabilirsiniz.
  Volkan 20’li yaşlarda. Kerem’in bir numaralı kankası ve suc ortağıdır. Lisede başlayan arkadaşlıkları bugunlere kadar gelmiştir. İyimser, rahat, neşeli biridir. Cabuk yorulur, calışmayı değil dinlenmeyi sever.

  Zora gelince hemen vazgecer. Rezil olmak nedir bilmez. Barda gorup yanına gittiği kızın onu terslemesi, hayat denen bu uzun yolda onun icin oğretici bir deneyimdir sadece. En buyuk hayali ise kendi kahve dukkanını acmaktır.
  Oyuncular:
  Cağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Ozberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Donmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tutuncu (Volkan), Asena Tuğal (Hulya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğce Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Guzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Utebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.