Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  ING Basketbol Ligi lideri Anadolu Efes, TBF'nin sezonu sona erdirme kararını saygıyla karşıladığını duyurdu.


  Anadolu Efes'ten yapılan acıklamada şu ifadelere yer verildi:
  "Turkiye Basketbol Federasyonu, Covid - 19 salgınının surmesi sebebiyle ING Basketbol Super Ligi 2019 - 2020 sezonunu bugun sona erdirmiştir.


  Bu doğrultuda normal sezonun kalan macları ve playoff turu macları oynanmayacaktır.
  Kulubumuz; sporcuların, antrenorlerin, yetkililerin ve taraftarların sağlığı ile guvenliğini korumak adına alınan bu kararı saygıyla karşılamaktadır. Anadolu Efes Spor Kulubu icin halkımızın sağlığı, tum şampiyonluklardan ve başarılardan daha değerlidir.
  En buyuk dileğimiz, ING Basketbol Super Ligi 2019 - 2020 sezonunun normal bir şekilde tamamlanmasıydı ancak bu mumkun olmamıştır. Normal sezonun 23 maclık donemini 21 galibiyet alarak lider kapatan takımımızın emeklerinin ve kulubumuzun yatırımlarının boşa gitmediğine inanıyoruz.
  Lider tamamladığımız sezonda emeği gecen yoneticilerimize, antrenorlerimize, oyuncularımıza, calışanlarımıza ve tabii ki taraftarlarımıza bir kez daha cok teşekkur ediyoruz.
  Ayrıca Covid - 19 salgını sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tedavi goren vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.
  Saygılarımızla,
  Anadolu Efes Spor Kulubu"
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.