Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Yapılan acıklamaya gore FIBA Yonetim Kurulu, FIBA Avrupa Başkanı Turgay Demirel'in idaresinde video konferans yontemiyle bir toplantı gercekleştirdi.
  Toplantıda alınan karara gore, 17-27 Haziran 2021 tarihlerinde Fransa ile İspanya'nın ortaklaşa duzenleyeceği Kadınlar 2021 Avrupa Şampiyonası'nın final etabı musabakaları, İspanya'nın Valencia şehrinde duzenlenecek.
  Final etabı karşılaşmalarının oynanacağı yer daha once Fransa'nın başkenti Paris olarak ilan edilirken, bu kararla maclar Valencia'ya alınmış oldu.
  Şampiyonanın ilk turunda iki grubun macları Valencia'da, diğer iki grubun karşılaşmaları Fransa'da daha sonra belirlenecek bir şehirde yapılacak.
  Ote yandan, Kadınlar 2023 Avrupa Şampiyonası'na adaylık icin teklif verme ve karar surecinin Mart 2021'e, 2025 Avrupa Şampiyonası icin de bu surenin Mart 2022'ye kadar uzatıldığı belirtildi. Adaylık ile ilgilenen federasyonların, bu ayın sonuna kadar niyet beyanı sunabilecekleri kaydedildi.
  Kadınlar Avrupa Ligi, Kadınlar Avrupa Kupası ve FIBA Avrupa Kupası'nda sezonun eylul veya ekim aylarında duzenlenecek turnuvalarla tamamlanmasının tartışıldığı, bu konunun haziran ayındaki toplantıda yeniden goruşuleceği ifade edildi.
  Ayrıca, FIBA'nın yeni tip koronavirus (Kovid-19) salgını sonrası icin hazırladığı yol haritasının da birkac hafta icinde sonuclandırılacağı ve haziranda yonetim kurulu onayına sunulacağı belirtildi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.