Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Fenerbahce, TBF'nin ligleri tescil etme kararının ardından twitter'dan bir paylaşımda bulundu.


  Sarı - lacivertli kulup, Fenerbahce Beko ve Fenerbahce Oznur Kablo'nun twitter hesaplarından bu sezon kazanılan kupaları paylaşarak "şampiyonluk" vurgusu yaptı.
  Fenerbahce Kadın Basketbol Takımı'nın twitter hesabından "Fenerbahce icin insan sağlığı tum şampiyonluklar, kupalardan onemlidir! Şampiyonluk yuruyuşumuz seneye devam edecek!" ifadeleri kullanıldı.


  Fenerbahce Beko Basketbol Takımı hesabından da "Fenerbahce icin insan sağlığı tum şampiyonluklardan ve kupalardan onemlidir! Ligimizde basketbol heyecanı onumuzdeki sezon devam edecek, takımımız yine tum kulvarlarda şampiyonluk icin mucadelesini surdurecek!" tweeti atıldı.
  Fenerbahce Oznur Kablo, sezonu Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası ve Kadınlar Turkiye Kupası'yla kapatmış oldu. Fenerbahce Beko ise Solgar Vitamin Turkiye Kupası'nı kazanarak 2019/2020 sezonuna nokta koydu.
  KAYNAK: İHA
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.