Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0  Detroit Pistons efsanelerinden Ben Wallace, Carmelo Anthony'nin cumlelerine cevap niteliğinde konuştu.
  Gectiğimiz gunlerde Carmelo Anthony, Miami Heat efsanesi Dwyane Wade ile gercekleştirdiği Instagram canlı yayınında "Pistons beni draft etseydi, şimdi 2 ya da 3 yuzuğum olabilirdi" demişti.
  Ben Wallace bu sozlere karşılık verdi. Eski basketbolcu, "Carmelo'yu draft etseydik, şimdiye kadar hic şampiyonluk kazanamayacağımızı duşunuyorum. Melo, kendine oynuyor. Takım kimyasını bozma potansiyeline sahip." şeklinde konuştu.
  2003 Draftında neler olmuştu?

  Efsane 2003 draftından Lebron James, Carmelo Anthony, Chris Bosh, Dwyane Wade, Chris Kaman gibi doneme damgasını vurmuş oyuncular cıkmıştı. O sene 1. sıradan oyuncu secme hakkı Cleveland Cavaliers'taydı ve bu her biri yıldız olacak oyuncular arasından Lebron James'i secti. 2. sıra draft hakkını elinde bulunduran Detroit Pistons ise bu isimlerin dışında, gelecek vaadettiğini duşunduğu Avrupalı Darko Milicic'i kadrosuna kattı. Gunumuz yıldızlarından Carmelo ise Denver Nuggets'in yolunu tuttu.
  Darko, Detroit'te neredeyse hic verimli olamazken Melo, o yıl en iyi caylak 'ine secildi, Caylak Challenge MVP'si oldu. 3 kez All-NBA kadrsouna secildi ve 9 kez All-Star oldu.
  Detroit Pistons ise o sezonun favorisi olmamasına rağmen NBA şampiyonu olmayı başardı. Mehmet Okur'lu Pistons, draftta istediği sonucu elde edemese de şampiyonluk yarışında rakiplerini gecerek mutlu sona ulaşmayı bildi. Takımın bu başarısındaki en oncemli etken, oyuncuların birbirleri ile eşsiz uyumuydu.
  -DIŞ HABER
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat