Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.643
  Konu
  4630
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.643

  Konu:4630

  Aldığı Beğeni:0  İletişimden sorumlu gezegen olarak kabul edilen Merkur, geri hareketiyle butun dengeleri bozmakta oldukca başarılı oldu. Yılın son Merkur retrosu bu sefer akrep burcunda gerilerken, stresli ve zor bir donemi beraberinde getirse de aslında, hayatımızdaki fazlalıklardan kurtulabileceğimiz cesareti kendimizde bulmamızı sağlamadı da değil.

  Bugun 21:12'de ters hareket başlıyor

  31 Ekim'de başlayan ve uc hafta suren gerileme bugun 21:12'de bitiyor. 20-21 Kasım'da durmaya gecen gerileme, bu akşam Merkur'un ters hareketiyle olumsuzlukları toparlamaya başlayacağımız anlamına geliyor. Onumuzdeki 5 gun ise, iyiye giden bu ters hareketten etkileneceğimiz icin dikkat etmemiz gerektiği anlamına geliyor.

  Barış gezegeni iş başında

  Bu son uc hafta icinde hayatınızda aksayan, sorun teşkil eden konular nelerse bunları yeniden masaya yatırma ve yeniden uzerine gecme donemimiz başlıyor. Merkur retrosu sonrasında hic olmadığı kadar dostane bir durum yaratacağa da benziyor. Cunku yılın son Merkur gerilemesinde 'barış gezegeni' olarak anılan Venus'un hemen yayında yer alıyor. Venus'un etkisi altındaki Merkur gerilemesi gecmişteki retrolar kadar zorlu tamamlanmıyor. Siz yine de onumuzdeki gunlerde şu birkac şeye dikkat etmeyi ihmal etmeyin;
  – Sozleşme ve anlaşma imzalamayın
  – Elektronik hicbir alet almayın
  – Para hesaplarında ekstra cok dikkat edin
  – İş goruşmelerine gitmeyin, onemli karar alınması gereken toplantılarınızı erteleyin
  – Yeni her hangi bir işe başlamaktan uzak durun
  – Bilgi kaynaklarını guvenmeden kullanmayın
  – Bilgi ve iletişimde her turlu aksaklığa yatkın olacağımızı unutmadan, kimseyle fikir tartışmalarına girmemeye ozen gosterin
  Gizem Bozdağ
  [email protected]
  ozel iceriğidir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.