Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Turkiye'nin 2020 yorumlarında ay ve guneş tutulmalarına dikkat ceken Can Aydoğmuş, doğal afetlere ve olabilecek depremlere karşı uyarılarda bulunmuştu. Can Aydoğmuş daha once Elazığ depremini, dolu yağmasını, doların ani yukselişini vs. bircok doğru tahminlerde bulunmuştu. Şimdi, unlu fenomenin koronavirus ve sonrasının astrolojik yorumlarına bir goz atalım.

  Turkiye buyuk değişimler yaşayacak

  Can Aydoğmuş bugunlerde yaşadığımız Koronavirus salgınıyla ilgili olarak da "16-23 Şubat 2020 tarihleri arası onemli. Şubat ayından itibaren tum Dunya ve Turkiye icin ateşli bir donem” ifadelerini kullanmıştı. Daha once doların 6.10'u gececeğiyle ilgili de doğru tahminlerde bulunan Aydoğmuş, sonraki donemde bizi bekleyen surecle ilgili olarak da şu tahminlerde bulunuyor:
  -Turkiye 2020 sonrası adım adım, yıllar icinde Japonya ile beraber dunyanın iki buyuk super gucunden biri olacak.
  - 2020 Nisan ayında Turkiye'nin 20 yıllık donemi bitiyor ve 12 Mart 2020 ile 29 Aralık 2020 arası Turkiye cok buyuk değişimler yaşayacak.
  - Devletin ust kademesi icin 18 Eylul 2019 – Eylul 2021 arası oldukca zorlu gecmeye devam edecek. Buyuk etki yaratan haberler, gelişmeler ve değişimler olabilir.
  - Turkiye asıl rahatlamaya 2023 sonrası ile 2026 arası kavuşacak.
  -Turkiye'nin muthiş zenginliğe ulaşıp İstanbul'da 40 metrekare bir evin bile 2023 sonrası 1 milyon dolar olacağını ve Turkiye'den mallarını satıp giden insanların ileriki yıllarda cok pişman olacağını soyluyor.
  -2020 Yazı Haziran Temmuz ve Ağustos ayında deprem, doğal afetler, ekonomik tatsız donem, ekonomi ile ilgili şok eden haberler, bankalarda sıkıntı, sınırlarda problem, teror gibi konuların Guneş ve Ay tutulmalarıyla, Ardra ve Mula yok edici yıldızlarda olacak tutulmalardan dolayı butun dunyada meydana gelebileceğini soyluyor. Bu yuzden herkesin mutlaka kapısının onunde deprem cantasının olması, deprem ile ilgili yaşadıkları yerleri kontrol ettirmeleri, sigortalarını yaptırmaları ve her turlu onlemlerini alıp evlerindeki eşyaları duvarlara sabitlemeleri gerektiğini soyluyor. Kendisinin bir deprem veya bu alanda bir uzman olmadığını tamamen astrolojik haritaya gore astrolojik on gorude bulunarak insanların her halukarda onlem almasının gerekliliğinin altını ciziyor.

  Eylul ayında yeni bir virus cıkacak

  Sonrasında Kasım ve Aralık ayında olacak tutulmalar ile can sıkıcı durumların kış aylarında da ne yazık ki devam edeceğini belirtiyor.
  Son olarak ozellikle 2020 yazında ve sonrasında Eylul ayı ile beraber yeni bir virusun veya Covid-19 virusunun mutasyona uğrayarak yeni bir virus gibi ortaya cıkabileceğini ya da tekrar cok buyuk benzer bir etkinin ortaya cıkabileceğini ama bu surecin sonuc olarak biteceğini vurguluyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.