Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Ev alırken sadece konum ve fiyat ozelliklerinin bilinmesi o evin satışının gercekleşmesi icin yetmiyor. Unlu Astroloji Uzmanı Hande Kazanova, kişilerin karakterindeki belirgin ozellikleri oluşturan burcların bir şeye karar verme aşamasında da etkili olduğunu soyledi. Sektorun uzmanlarından Gayrimenkul Danışmanı Gamze Ozlu ise burcların ozelliklerinin bilinmesinin kişilere hitap edebilen evler sunmayı kolaylaştırdığını belirtiyor.

  Burclar tercihleri doğrudan etkileyebiliyor

  Karakter ve davranışlar uzerinde buyuk etkiye sahip olan, arkadaşlık ilişkileri ve iş yaşamını belirleyen burclar, gayrimenkul alımında da kendini gosteriyor. Burclar, ozelliklerine gore ev alırken yapılan tercihlere doğrudan etki edebiliyor ve kişinin kendi karakterine uygun olan evi bulmasında onemli rol oynuyor. Gunumuzde kişilerin yaşadığı evlerde de burcların ozelliklerine gore satın alındığını gormek mumkun. Kişilerin karakterindeki belirgin ozellikleri oluşturan burcların hayattaki bircok secimin ana temelini oluşturduğunu belirten Hande Kazanova, ev secimlerinin de bu tercihlerden biri olduğunu ve hangi evin satın alınacağına kişilik ozelliklerine gore karar verildiğini soyluyor. Gamze Ozlu de burcların ev alımındaki etkisinin iyi bilinmesinin konut satışlarını hızlandırdığını belirtiyor.

  Başak ve Terazi burclarına ev beğendirmek zor

  Burcların ev tercihleri uzerine etkisi hakkında acıklamalar yapan Kazanova, bazı burclara ayrıntıcı ve mukemmeliyetci ozelliklerden dolayı ev beğendirmenin kolay olmadığını belirterek "Başakların mukemmeliyetcilik duygusu cok gelişmiş olduğundan, her tur ayrıntıya takılabilirler. Evin farklılığı, değişikliği en cok Kova burclarının hoşuna gidecektir. Sıradanlığı sevmeyen burc Kova'dır. Değişik ve farklı secenekler ise İkizler burcunun hoşuna gider. Kararsızlığından dolayı Teraziler bir ev seciminde zorlanabilirler.” dedi.

  Boğalar sıkı pazarlıkcı

  Burcların farklı ozellikleri hakkında bilgiler veren Kazanova, en tutumlu burcların Yengec ve Oğlak olduğunu belirtirken Aslanların gosterişli ve ihtişamlı konutlara duşkun olduğunu soyledi. Kazanova, lukse ve konfora duşkun Boğaların ise ev alırken veya satarken pazarlık yapmayı ihmal etmediğini de sozlerine ekledi. Gamze Ozlu de Boğa burcunda olanların ev almada sıkı bir pazarlık icinde olduklarını ve zaman zaman Boğa burcuna ev satmakta zorlandıklarını dile getirdi.

  Burcları bilmek satışı kolaylaştırıyor

  İstanbul'un farklı noktalarında yılda yaklaşık 3500 daire ve işyerinin satış ve kiralamasını yapan Gamze Ozlu, konut satışında burcların sahip olduğu ozelliklerin iyi bilinmesi gerektiğini soyledi. Burcların ozelliklerini bilinmesinin kişilere hitap edebilen evler sunmayı kolaylaştırdığını belirten Gamze Ozlu şoyle konuştu: "Ev alırken sadece konum ve fiyat ozelliklerinin bilinmesi o evin satışının gercekleşmesi icin yetmiyor. Evin, kişilerin sahip olduğu burcların ozelliklerine de seslenmesi gerekiyor. Ev almak isteyen kişi, kendi oturacağı bir ev arıyorsa onun burcunu oğrenmek, kendisine hitap edecek evi bulmamızı kolaylaştırıyor. Orneğin Aslan burcuysa ic ve dış gorunumuyle etkileyici olan bir daire ya da Oğlak burcuysa teknolojinin hakim olduğu bir ev onların dikkatini cekebiliyor. Ancak beğendirmekte zorlandığımız bazı burclar da yok değil. Mesela Başak, Terazi ve Balık burclarına ev beğendirmek oldukca zor. Karar vermeleri ve beğenmeleri uzun suruyor. Cunku cok seciciler, detaylara onem veriyorlar ve hayal dunyaları daha farklı.”
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.