Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Güzellik anlayışı tepeden tırnağa değişiyor

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
Değişimlerin ve yenilenmenin gezegeni Uranus ile güzelliğin simgesi Boğa'nın buluşmasıyla güzellik ve estetik algısında da büyük değişimler yaşanacak!
guzellik-anlayisi-tepeden-tirnaga-degisiyor-5ead946d72185.jpg

"Uranus'un Boğa burcuna girmesiyle guzellikte devrim niteliğinde yeni bir doneme başlıyoruz” acıklamasında bulunan Danışman Astrolog Sare Palaska ve "Kişiye ozel estetik secenekleri sunarak bu yeni donemi karşılamaya hazırız” diyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak, guzellikte bireyselleşmenin on plana cıkacağı yepyeni bir doneme dikkat cekiyor!
İletişim gezegeni Merkur retrosu doneminde ortaklıklarla ilgili iki kez duşunmek, yeni anlaşmalara imza atmamak, teknolojik aksaklıklara hazırlıklı olmak konusunda artık az cok hepimiz fikir sahibiyiz! Peki 1930'lu yıllardan bu yana ilk kez gercekleşecek olan Uranus Boğa buluşması hayatımıza nasıl etki edecek? Danışman Astrolog Sare Palaska, Mart 2016'da başlayacak bu buluşmanın Boğa burcunun temsil ettiği para, maddi değerler, guzellik anlayışı konularında onemli etkileri olacağını belirtiyor.
"İnsanlar doğal olmaya yonelecek, kişiye ozgu yapılan estetik operasyonlar ve dokunuşlar on planda olacak” diyen Sare Palaska, konu hakkında şu bilgileri veriyor:
"Uranus, 6 Mart 2019 ile Nisan 2026 arasında Boğa burcunda olacak. Uranus Boğa'ya 84 yıl once gelmişti ve 84 yıl once de guzellik anlayışı tamamen değişmişti. Uranus bireysellik demektir. Ozgun, bireysel ve kendine has konuları icerir. Her konuda ve ozellikle de guzellikle ilgili devrim niteliğinde yeni bir doneme başlıyoruz. Bu donemin başlangıcı 2019 yılının mart ayında olacak ve 2026 sonuna kadarki surecte guzellik anlayışımıza ciddi etkilerde bulunacak. Klasik guzellik anlayışı kırılacak, artık insanlar 'Ben şu kişininki gibi bir burun istiyorum' demeyecekler. Cok ciddi bir değişim donuşum geliyor. Kişi kendini nasıl iyi hissediyorsa oyle olacak ve bireyselleşecek. Kalıplardan cıkacağız ve bu değişime ayak uydurabilenler her anlamda zenginleşecekler. Ruh-beden-zihin olarak butun bir guzellik anlayışı geliyor. Cunku kişi ancak bu şekilde sağlıklı, mutlu ve icsel huzura kavuşmuş oluyor.”


Yaşam şekillleri guzellik anlayışlarına da yansıyacak

Guzellikte bireyselliğin onemini savunan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak, "Hem deneyimlerimizle hem de yenilenmiş yontemlerle biz bu donemi karşılamaya hazırız. Kişiye ozel estetik secenekleriyle, yenilenmiş teknik ve yontemlerle ne yapılması gerekiyorsa, kişi kendini nasıl mutlu hissedecekse onları sunmaya hazır bir şekilde calışmaya devam edeceğiz” diyor ve yeni donemde kişilerinin yaşam şeklinin ve alışkanlıklarının da guzellik anlayışlarına etki edeceğini belirtiyor.
guzellik-anlayisi-tepeden-tirnaga-degisiyor-5ead946e25488.jpg

Hangi burcun estetiğe bakışı nasıl

Danışman Astrolog Sare Palaska ve hasta deneyimlerini paylaşan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak, burcların estetik algılarıyla ilgili acıklamalarda da bulundular…
Koc: Formda olmak ve guzel gorunmek onun icin onemlidir. Ateş elementi olduğu icin cok hızlı karar verir. Estetik uzmanlarının Koc burclarına "Bir gun bekle, yine de yapmak istersen bunu o zaman konulaşım” demeleri iyi olabilir. Cunku ani karar verip sonrasında kararlarını değiştirebilirler!
Boğa: Guzelliği temsil eden burctur. Kiraz dudakları, elma yanakları ile dikkat ceker. Uranus'un Boğa burcuna girmesiyle, guzellik anlayışının değişmesinin onculerinden olacak burctur. Yakın zamanda cevrenizdeki Boğa kadınlarının guzellik algılarının bireyselleştiğini gorebilirsiniz.
İkizler: Cok okuyan, cok araştıran İkizler kadını soz konusu estetik olduğunda da bu huyundan vacgecemeyecek, yaptırmayı duşunduğu uygulama hakkındaki her yazıyı okuyacaktır.
Yengec: Duygusal ve urkektir. Yeniliklere alışması zaman alır ve oncesinde duygusal bağ kurması gerekir. Bu yuzden estetik uygulamaları yaptıracağı ortam ve insanlar onun icin onemlidir. İceri zor girer ama girdiği zaman da cıkmaz!
Aslan: Sahne kadınıdır. Kendi evinde bile sahnesini yaratır, gosterişe meraklıdır. Estetik uygulamalarda oncudur. Her zaman trendleri yakalar ve her zaman kalite ister.
Başak: Estetiğe en kolay "evet” diyen burcların başında gelir. Mukkemeliyetcidir ama detayları asla es gecmez. Yapılacak işlemi tum detaylarıyla ona acıklamak gerekir.
Terazi: Sofistike ve zariftir. Guzellik anlayışı surrealisttir. Renkleri cok guzel bir araya getiren bir burctur ve ne istediğini cok iyi bilir. Hicbir şeyi cok abartmaz ve olması gerektiği noktada işlemleri tercih eder.
Akrep: Aşırı duygusal ve cok sabittir. Yuzune derinlik veren bolgeyi one cıkarmak ister. Gozler ve bakışlar onun icin onemlidir. Kaşlar ve gozlerle ilgili işlemler ilgisini ceker.
Yay: Vizyonerdir. Farklıdır. Tenleriyle ya da yaptırdıkları uygulamalarla daha cok yabancı kulturden biriymiş gibi gozukebilirler. Surekli seyahat ettikleri icin ozgur olmak isterler. Uzun vadeli uygulamalardan pek hoşlanmazlar ve seanslı işlemleri tercih etmezler.
Oğlak: Ciddi ve dakiktir, asla işleri aksasın istemez. Tam bir iş kadınıdır ve yaptıracağı estetiklerde de ciddi bir ifadesinin olması gerekir. Onda maskulen bir dişi gorunumu vardır.
Kova: Marjinal, ozgun, cok zeki ve zamanın otesindedir. Adeta geleceğe ait android kadınlar bu burctandır. Geleceğe ait kuralları yazdıkları icin ilklere onculuk ederler.
Balık: Trendleri en iyi yakalayan burclardandır. Sanatsal yonleri her konuda ağır basar. Aynaya baktıklarında karşılarında bir sanat eseri gormek isterler.