Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cengiz Under'in kampanyasına bir destek daha

Magazin Editor

Magazin Habercisi
Katılım
28 Mar 2019
Mesajlar
7,951
Web sitesi
www.magazin.biz.tr
TVF'den yapılan acıklamada, Cengiz Under'in, Turkiye Buyuk Millet Meclisinin (TBMM) acılışının 100. yılı olması dolayısıyla başlattığı 23 Nisan Kampanyası'nda 100 okula 11'er futbol topu hediye ettiği hatırlatıldı.
Acıklamada goruşlerine yer verilen TVF Başkanı Mehmet Akif Ustundağ, federasyon olarak bu anlamlı kampanyaya destek verdiklerini belirterek, Turkiye genelindeki ihtiyac sahibi okullara 100 mini voleybol seti hediye edeceklerini duyurdu.
Ustundağ, yaptığı paylaşıma, "Boylesine anlamlı ve ozel bir gunde milli sporcumuz Cengiz Under'in başlattığı, ardından Ozan Tufan, Mert Gunok ve Sertac Şanlı'nın desteğiyle 100 okulumuza cok guzel hediyeler gitti. Biz de 100 okulumuza geleceğin voleybolcu yıldızları icin mini voleybol seti armağan ediyoruz. Nice 100 yıllara!" notunu duştu.
Kampanyaya, milli sporculardan Mert Gunok 100 okula 2'şer cift kaleci eldiveni, Ozan Tufan 100 okula kitap ve Sertac Şanlı da 100 okula 200 basketbol topu bağışta bulunarak katkı sağlamıştı.